Tekmovanja

TEKMOVANJA

REZULTATI NAŠIH UČENCEV

Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko 2019 - Beograd

Jakob Kovač – Rog, I. nagrada 2. mesto, 96,88 točk

Fotografija

Izak Hozjan – Trobenta, II. nagrada 1. mesto, 94,88 točk

Fotografija

 

Mentor: Bojan Bezjak

Korepetitorka: Janja Belič

4. Srečanje kitaristov Pomurja, Štajerske in Koroške - GUITARERRO 2019

Blanka Hozjan, kitara

PRIZNANJE ZA PERSPEKTIVNO MLADO KITARISTKO V II. KATEGORIJI

Fotografija

 

Mentor: Aljaž Gyurica

SVIREL 2016

Tekmovanja SVIREL se je udeležil Boštjan Ozmec. V disciplini trobenta, kategorija D, je dosegel 91 točk in s tem srebrno priznanje.

Mentor: Bojan Bezjak

Koroško klavirsko tekmovanje 2016

V Radljah ob Dravi je potekalo Koroško klavirsko tekmovanje 2016, katerega se je udeležila tudi Tinkara Tivadar in dosegla bronasto priznanje.
Mentorica: Janja Belič.

12. pokal Rutar

28. maja se je naš učenec Luka Sabo udeležil 12. pokala Rutar, kjer je dosegel odličen uspeh, saj je osvojil 1. mesto v svoji kategoriji. Učencu in mentorju (Dejanu Raju) iskreno čestitamo!

13. tekmovanje pihalcev Požarevac 2016

Učenka Nuša Baler je na omenjenem tekmovanju 22.4.2016 dosegla 89 točk in s tem v III kategoriji III nagrado (bronasto).

Mentorica: Mihaela Zver

Korepetitor: Janja Belič

DNEVI KITARE KRŠKO 2016

Festivala so se udeležili Daša Smodiš, Timotej Tivadar in Blanka Hozjan. Daša Smodiš in Timotej Tivadar sta osvojila srebrno priznanje (mentor Dušan Slaček), Blanka Hozjan pa z 91. osvojenimi točkami zlato priznanje (mentorica Nives Zver).

GUITARERRO – Maribor 2016

Daša Smodiš in Timotej Tivadar sta bila ocenjena kot dva izmed šestih najperspektivnejših mladih kitaristov.
VSI

TEMSIG 2016

Luka Sabo – diatonična harmonika ZLATA PLAKETA20160301_094528

10. mednarodno tekmovanje za nagrado Avsenik 2016

Begunje, 30. in 31. januar 2016

Luka Sabo – diatonična harmonika SREBRNA PLAKETA
Tilen Horvat – diatonična harmonika ZLATA PLAKETA
Matija Berden – klavirska harmonika SREBRNA PLAKETA

Avsenik 2015

Mentor: Boštjan Baša

Matija Berden – Klavirska harmonika – SREBRNO PRIZNANJE

Mentor: Dejan Raj

Domen Baša – Diatonična harmonika – ZLATO PRIZNANJE

Tilen Horvat – Diatonična harmonika – ZLATO PRIZNANJE

Luka Sabo – Diatonična harmonika – PRIZNANJE

Mentor: Matjaž Balažic

Domen Baša – Kromatična harmonika  – ZLATO PRIZNANJE, 1. mesto

Davorin Jenko 2015

Ajša Dobrijevič – saksofon, B JUNIOR –  95 točk

Dnevi kitare Krško 2015

Timotej Tivadar – 90,67 točk – ZLATO PRIZNANJE
Daša Smodiš – 94,67 točk – ZLATO PRIZNANJE, 1. nagrada

SVIREL 2015

Timotej Tivadar – 95 točk – ZLATO PRIZNANJE
Daša Smodiš – 90 točk – SREBRNO PRIZNANJE

TEMSIG 2015

Timotej Tivadar – 95 točk – ZLATA PLAKETA
Daša Smodiš – 91,67 točk – SREBRNA PLAKETA

Dnevi kitare Krško 2014

Timotej Tivadar – Kitara, 1. kategorija – ZLATO PRIZNANJE, 2. nagrada

Mentor: Dušan Slaček

Koroško klavirsko tekmovanje 2014

Koroškega klavirskega tekmovanja se je udeležila Sara
Zver in dosegla srebrno priznanje.
Mentorica: Janja Belič.

Mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik 2014

Mentor: Boštjan Baša

Domen Baša – Klavirska harmonika – SREBRNO PRIZNANJE

Matija Berden – Klavirska harmonika – BRONASTO PRIZNANJE

Mentor: Dejan Raj

Domen Baša – Diatonična harmonika – ZLATO PRIZNANJE

SVIREL, Mednarodno tekmovanje in festival glasbenikov solistov ter komornih skupin 2014

Domen Baša – Diatonična harmonika, C kategorija – ZLATO PRIZNANJE

Mentor: Dejan Raj

Tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije TEMSIG 2014

Tolkala:           Mentor: Denis Dimitrič    Korepetitor: Franja Gomboc

Primož Škafar – 1.B kategorija – SREBRNA PLAKETA

Gregor Pojbič – 1.C kategorija – BRONASTA PLAKETA

Primož Zavec – 1.B kategorija – SREBRNA PLAKETA

Harmonika           Mentor: Matjaž Balažic

David Sabo – 1.A kategorija – SREBRNA PLAKETA

Diploma International Competition Davorin Jenko 2014

Sara Zver – Klavir, B kategorija – 84.8

17. Regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Štajerske in Pomurja 2014

Tolkala:           Mentor: Denis Dimitrič    Korepetitor: Franja Gomboc

Primož Škafar – 1.B kategorija – ZLATO PRIZNANJE

Gregor Pojbič – 1.C kategorija – ZLATO PRIZNANJE

Primož Zavec – 1.B kategorija – ZLATO PRIZNANJE

Harmonika           Mentor: Matjaž Balažic

David Sabo – 1.A kategorija – ZLATO PRIZNANJE

Trobenta:           Mentor: Bojan Bezjak    Korepetitor: Janja Belič

Jan Matija Horvat – 1.C kategorija – SREBRNO PRIZNANJE

STEVAN MOKRANJAC Požarevac 2014

Ajša Dobrijevič – Saksofon, 1.Nagrada – 97.33                      Mentor: Jure Rogina